KALİTE POLİTİKAMIZ

EFOTEK müşteri memnuniyeti odaklı sanayide lider bir kurum olmayı hedefleyen bir firma olarak vazgeçilmez adımın kaliteli mal ve hizmet sunmak olduğunun farkındadır. Firmamızda kalite, her zaman ilk adım olup üretimin başlangıcından müşteriye son ürün teslim edilinceye kadar kontrollü şekilde devam etmektedir.

Firmamızda uygulanan her üretim adımı bir sonrakine geçerken kalitesini ve izlenilebilirliğini aktarmaktadır. Böylece her problem zamanında tespit edilmektedir. Firmamız bünyesindeki her personel temelinde kalite kontrolden kendisini sorumlu hisseder. İlgili sistem eş zamanlı olarak üretim adımlarının kalitesini iyileştirmeye ve geliştirmeye olanak sağlamaktadır.

Firmamızın kalite politikası, temelinde iş güvenliğini ve doğal çevreye saygıyı benimsemektedir. Bu sayede kaliteli ürünü sunarken çalışan ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Kalite politikamızı eksiksiz uygularken sürekli gelişim ve iyileştirmede katılım sağlamak ve personelimizi bu yönde teşvik ederek eğitimlerini sağlamak öncül hedefimizdir. Daima en iyiyi, en kısa zamanda en hatasız şekilde ve en uygun fiyata müşterimize sunmak kalite politikamız ve taahhüdümüzdür.

Genel Müdür

Abdullah Enes Sarı